Napisz do nas: [email protected]

Polecamy stronę:
www.podbrzozami-dziwnowek.pl
Noclegi nad morzem
Opis obiektu

Wynajem pokoi gościnnych „Jaś i Małgosia”

Ośrodek Nasz położony jest w Zakopanem naprzeciwko kompleksu wyciągów narciarskich stoku Nosal. Usytuowanie obiektu blisko Kuźnic, centrum i skoczni narciarskich sprawia, iż jest świetnym miejscem wypadowym na liczne wędrówki górskie, piesze i rowerowe...

Nasz pensjonat wyróżnia się na tle innych obiektów wieloletnią rodzinną tradycją. Świadczenie usług noclegowych zapoczątkowali w roku 1969 pradziadkowie Michał i Maria Chmura. Pokoje noclegowe znajdowały się w drewnianym domu, w którym obecnie jest recepcja i mały sklepik ze słodyczami, napojami i pamiątkami. Pradziadkowie sukcesywnie rozbudowywali ośrodek, który w 1990 roku przejął ich syn Roman Chmura. Od jego śmierci w 1999 roku pensjonat prowadzi jego córka Małgorzata Orłowska wraz z mężem Zbyszkiem i synem Damianem.

Obecnie na terenie ośrodka znajdują się dwa budynki, jeden większy z pokojami gościnnymi i drugi mniejszy ze wspomnianą recepcją i sklepikiem. Teren jest ogrodzony i oświetlony, wydzielony został na nim duży utwardzony parking, jak również część rekreacyjna z ogrodem, kącikiem grillowym i miejscem na ognisko do dyspozycji Gości. 

W ośrodku panuje iście rodzinna atmosfera, co sprawi, że przeżyjecie Państwo niezapomniany urlop, weekend, czy wycieczkę.

Naszym Gościom zapewniamy również do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię oraz dużą jadalnię/świetlicę. W ośrodku nie prowadzimy wyżywienia - jednakże istnieje możliwość wykupienia posiłków w pobliskich obiektach. W całym budynku dostępna jest bezpłatna sieć bezprzewodowa Wi-Fi, a w świetlicy można skorzystać z udostępnionego Gościom komputera stacjonarnego.

Serdecznie zapraszamy! :)